Banese 2+1 98.60m2

Në Shitje

No: 6691761648

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 6691761648

Banese 2+1 98.60m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

98.60

Metra Katror (Neto)

98.60

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 4-98.60m2

SALLONI DHE KUZHINA ..32.83Mm2

DHOME GJUMI 1 -17.48m2

DHOME GJUMI 2 -12.84m2

KORIDORI -10.05m2

BANJO -4.38m2

WC- 3.58m2

DEPO -1.69m2

TERASA - 6.44m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2