Banese 2+1 75.50m2

Në Shitje

No: 5753696281

€ 00.00
€ 0/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5753696281

Banese 2+1 75.50m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

82.50

Metra Katror (Neto)

75.50

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data6/24/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

QENDRIMI DITOR + KUZHINA

DHOMA

GJUMI

BANJO

WC

DEPO

TERASA

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2