Banese 2+1 78.66m2

Në Shitje

No: 5025481810

€ 70,794.00
€ 900/m2

Pejë, Kosovo

No: 5025481810

Banese 2+1 78.66m2

Në shitje
€ 70,794.00
€ 900/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

78.66

Metra Katror (Neto)

78.66

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor -13.844 m2

02.Kuzhina dhe tryezaria -11.494 m2

03. Dhomë gjumi për fëmijë -10.505 m2

04. Dhomë gjumi për prindër -11.781 m2

05. Banjo -4.930 m2

06. Toalet -1.949 m2

07. Holli -8.588 m2

08. Ballkoni -4.333 m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 70,794.00
€ 900/m2