Banese 2+1 80.79m2

Në Shitje

No: 8938264658

€ 72,711.00
€ 900/m2

Pejë, Kosovo

No: 8938264658

Banese 2+1 80.79m2

Në shitje
€ 72,711.00
€ 900/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

80.79

Metra Katror (Neto)

80.79

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 24.080 m2

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 11.904 m2

03. Dhomë gjumi për prindër - 13.266 m2

04. Banjo - 4.210 m2

05. Toalet - 2.067 m2

06. Holli - 9.217 m2

07. Ballkoni - 6.008 m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 72,711.00
€ 900/m2