Banese 2+1 82.60m2

Në Shitje

No: 7226331827

€ 74,340.00
€ 900/m2

Pejë, Kosovo

No: 7226331827

Banese 2+1 82.60m2

Në shitje
€ 74,340.00
€ 900/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

82.60

Metra Katror (Neto)

82.60

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 27.557 m²

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 12.879 m²

03. Dhomë gjumi për prindër - 14.935 m²

04. Banjo - 5.859 m²

05. Holli - 10.228 m²

06. Ballkoni - 29.700 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 74,340.00
€ 900/m2