Banese 2+1 88.60m2

Në Shitje

No: 3274245287

€ 141,760.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 3274245287

Banese 2+1 88.60m2

Në shitje
€ 141,760.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

88.60

Metra Katror (Neto)

88.60

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data4/30/2024
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla A Banesa A102 Dhoma e ditës & Kuzhina 27.30m² Dhoma 1 12.00m² Dhoma 2 12.00m² Koridori 9.50m² Banjo & WC 5.70m² WC 2.20m² Depo 2.60m² Ballkoni 5.60m² Siperfaqja Neto 75.90m² Siperfaqja e mureve 11.70m² Siperfaqja Bruto 88.60 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 141,760.00
€ 1,600/m2