Banese 2+1 90.71m2

Në Shitje

No: 2314758507

€ 145,136.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 2314758507

Banese 2+1 90.71m2

Në shitje
€ 145,136.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

90.71

Metra Katror (Neto)

90.71

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Lindje

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati6
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi A-03

 

Qëndrimi ditor----------------23.31m2

Kuzhina---------------------65.26m2

Dhoma e gjumit-----------------13m2

Dhoma e gjumit---------------11.14m2

Banjo------------------------4.32m2

WC--------------------------2.09m2

Depo------------------------3.44m2

Holli Parahyrja----------------2.77m2

 

Sip. Totale 90.73m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 145,136.00
€ 1,600/m2