Banese 2+1 91.73m2

Në Shitje

No: 7280934831

€ 66,963.00
€ 730/m2

Fushë Kosovë, Kosovo

No: 7280934831

Banese 2+1 91.73m2

Në shitje
€ 66,963.00
€ 730/m2

Vendndodhja

Fushë Kosovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

91.73

Metra Katror (Neto)

91.73

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/19/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

91.73m²

Objekti 7

 

Qëndrim Ditor

Kuzhinë dhe Tryezari

2 Dhoma Gjumi

Koridori

1 Banjo

1 Depo

1 Ballkon

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 66,963.00
€ 730/m2