Banese 2+1 92.06m2

Në Shitje

No: 0314924423

€ 105,869.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 0314924423

Banese 2+1 92.06m2

Në shitje
€ 105,869.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

92.06

Metra Katror (Neto)

92.06

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data2/29/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)12
E MobiluarJo

A18/2

 • Objekti 10
 • Banesë me dy dhoma gjumi 92.06 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndertimor: A18 (9-13)
 • Objekti: 10
 • Kati: 7
 • Ofrohet për shitje banesa me 2 dhoma gjumi 92.06 m², me orientim Lindje. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor ndaras nga kuzhina dhe tryezaria.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 32.60 m²
 • Dhoma e gjumit 1: 10.24 m²
 • Dhoma e gjumit 2: 13.40 m²
 • Banjo: 4.86 m²
 • WC: 1.90 m²
 • Depo: 1.43 m²
 • Ballkoni: 3.84 m²
 • Koridor: 9.43 m²

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 105,869.00
€ 1,150/m2