Banese 2+1 93.68m2

Në Shitje

No: 4761435983

€ 84,312.00
€ 900/m2

Pejë, Kosovo

No: 4761435983

Banese 2+1 93.68m2

Në shitje
€ 84,312.00
€ 900/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

93.68

Metra Katror (Neto)

93.68

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 29.790 m2

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 18.751 m2

03. Dhomë gjumi për prindër -16.474 m2

04. Banjo - 6.791 m2

05. Holli - 9.827 m2

06. Ballkoni - 33.895 m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 84,312.00
€ 900/m2