Banese 2+1 93.99m2

Në Shitje

No: 6843584749

€ 108,089.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 6843584749

Banese 2+1 93.99m2

Në shitje
€ 108,089.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

93.99

Metra Katror (Neto)

93.99

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data2/29/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati10
Numri i Kateve (ndërtesë)12
E MobiluarJo

A18/1 Objekti 2

Banesa numër 40

Banesë me dy dhoma gjumi 93.99 m²

Projekti: Park Residence

Blloku Ndertimor: A18 (1-5)

Objekti: 2

Kati: 10

Ofrohet për shitje banesa me dy dhoma gjumi 93.99 m², me orientim Lindje dhe Perëndim. Karakteristikë e këtij tipi janë dhomat e gjumit me orientim Lindje ku njëra posedon banjo brenda, me pamje nga pllatoja e objektit e menduar të shfrytëzohet si hapësirë e përbashkët për banorët, me kënde të lojërave, pjesë të gjelbërimit ndërsa qëndrimi ditor në Perendim me hapësire të shfrytzueshme me pamje nga Parku i Lagjes.

Banesa ka këtë renditje:

Qëndrim Ditor: 28.43 m²

Dhoma e gjumit 1: 12.79 m²

Dhoma e gjumit 2: 12.76 m²

Banjo 1: 4.23 m²

Banjo 2: 4.00 m²

Depo: 2.08 m²

Ballkoni: 4.88 m²

Koridor: 9.40 m²

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 108,089.00
€ 1,150/m2