Banese 2+1 94.63m2 + 52.33m2 Terasë

Në Shitje

No: 1707682924

€ 104,093.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 1707682924

Banese 2+1 94.63m2 + 52.33m2 Terasë

Në shitje
€ 104,093.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

94.63

Metra Katror (Neto)

94.63

Dhoma

2

Ballkon

2

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Lindje

Data6/5/2024
Kati9
Numri i Kateve (ndërtesë)9
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 7 - 94.63m2 + 52.33m2 Terasë

Ndertesa 2, Kati IX

 

Përmbajtja:

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

Banjo

Ballkon

Terasë

 

Ne cmim nuk është e përfshirë Terasa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 104,093.00
€ 1,100/m2