Banese 2+1 99.65m2

Në Shitje

No: 7090746002

€ 00.00
€ 0/m2

Gjakovë, Kosovo

No: 7090746002

Banese 2+1 99.65m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

99.65

Metra Katror (Neto)

99.65

Dhoma

2

Ballkon

2

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data4/30/2024
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Sipërfaqja 99.65m²

 

Dhoma e ditës & Kuzhina        28.79m²

Dhoma 1                                  15.88m²

Dhoma 2                                  13.18m²

Koridori                                    11.02m²

Banjo                                         4.43m²

WC                                            2.47m²

Ballkoni                                     5.22m²

Ballkoni                                     2.01m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2