Banese 3+1 128.80m2

Në Shitje

No: 4645402450

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 4645402450

Banese 3+1 128.80m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

128.80

Metra Katror (Neto)

128.80

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 2a, 2b -123.80m2 DUPLEX

Tipi 2a: SALLONI DHE KUZHINA -39.24m2

KORIDORI -2.5m2

WC- 2.5m2

TERASA-6.37m2

TIPI 2b: DHOME GJUMI 1 -12.28m2

DHOME GJUMI 2 -9.27m2

DHOME GJUMI 3 - 12.75m2

BANJO -4.92m2

DEPO -2.37m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2