Banese 3+1 120m2

Në Shitje

No: 7249956956

€ 00.00
€ 0/m2

Ferizaj, Kosovo

No: 7249956956

Banese 3+1 120m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

120

Metra Katror (Neto)

120

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data5/21/2024
I ndryshueshëmI ndryshueshëm
Pagesa Mujore0.00
Kati9
Numri i Kateve (ndërtesë)15
E MobiluarJo

Qëndrim ditor - 24.7 m²

Kuzhinë - 12.3m²

Dhomë gjumi - 9.9m²

Dhomë gjumi - 11.8m²

Dhomë gjumi - 14.8m²

Parahyrje - 2.9m²

Banjo - 3.9m²

Banjo - 3.4m²

Ballkon - 9.0m²

Korridori - 7.8m²

Depo - 3.1m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2