Banese 3+1 110.14m2

Në Shitje

No: 0867624382

€ 110,140.00
€ 1,000/m2

Pejë, Kosovo

No: 0867624382

Banese 3+1 110.14m2

Në shitje
€ 110,140.00
€ 1,000/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

110.14

Metra Katror (Neto)

110.14

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 32.526 m2

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 8.432 m2

03. Dhomë gjumi për fëmijë - 9.723 m2

04. Dhomë gjumi për prindër - 12.324 m2

05. Banjo - 4.948 m2

06. Toalet - 1.821 m2

07. Holli - 15.907 m2

08. Ballkoni - 8.900 m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 110,140.00
€ 1,000/m2