Banese 3+1 113.25m2

Në Shitje

No: 1044811695

€ 113,250.00
€ 1,000/m2

Pejë, Kosovo

No: 1044811695

Banese 3+1 113.25m2

Në shitje
€ 113,250.00
€ 1,000/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

113.25

Metra Katror (Neto)

113.25

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 30.302 m²

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 10.221 m²

03. Dhomë gjumi për fëmijë - 11.717 m²

04. Dhomë gjumi për prindër - 17.329 m²

05. Banjo - 5.867 m²

06. Toalet - 1.486 m²

07. Holli - 21.496 m²

08. Ballkoni - 30.213 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 113,250.00
€ 1,000/m2