Banese 3+1 115.32m2

Në Shitje

No: 7069124946

€ 86,490.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 7069124946

Banese 3+1 115.32m2

Në shitje
€ 86,490.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

115.32

Metra Katror (Neto)

115.32

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kompleksi N'SHESH

 

 Objekti 1

 

Banesë me tri dhoma gjumi 115.32m²

Projekti: N'SHESH

Objekti : 1

Kati: 1, 3

Ofrohet për shitje banesa me 3 dhoma gjumi 115.32 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor ne terasë dhe me orientim Jug, ndërsa njëra nga tri dhomat e gjumit posedon një banjo brenda.

Banesa ka këtë renditje:

Qëndrim Ditor: 33.68 m²

Dhoma e gjumit 1: 13.38 m²

Dhoma e gjumit 2: 13.83 m²

Dhoma e gjumit 3 : 13.95 m²

Banjo: 3.94 m²

Banjo 4.32 m²

Depo: 1.85 m²

Ballkoni: 5.27 m²

Koridor: 8.76 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 86,490.00
€ 750/m2