Banese 3+1 118.0m2

Në Shitje

No: 2310526803

€ 88,500.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 2310526803

Banese 3+1 118.0m2

Në shitje
€ 88,500.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

118.0

Metra Katror (Neto)

118.0

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

3

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data6/11/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)12
E MobiluarJo

Kompleksi N'SHESH

 

 Objekti 1

 

 • Banesë me tri dhoma gjumi 118m²
 • Projekti: N'SHESH
 • Objekti : 1
 • Kati: 1, 4
 • Ofrohet për shitje banesa me 3 dhoma gjumi 118 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me pamje nga Jugu, ndërsa njëra nga tri dhomat e gjumit ka qasje në ballkon dhe tjetra dhomë gjumi posedon një banjo brenda.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 29.47 m²
 • Dhoma e gjumit 1: 13.95 m²
 • Dhoma e gjumit 2: 12.29 m²
 • Dhoma e gjumit 3 : 11.58 m²
 • Banjo: 4.77 m²
 • Banjo 4.32 m²
 • WC: 2.36 m²
 • Ballkoni: 10.27 m²
 • Koridor: 12.37 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 88,500.00
€ 750/m2