Banese 3+1 119.32m2

Në Shitje

No: 7303708116

€ 190,912.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 7303708116

Banese 3+1 119.32m2

Në shitje
€ 190,912.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

119.32

Metra Katror (Neto)

119.32

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi B-06

 

Qëndrimi ditor-----------------26.36m2

Kuzhina-----------------------9.66m2

Dhoma e gjumit----------------14.04m2

Dhoma e gjumit----------------12.99m2

Dhoma e gjumit----------------11.43m2

Banjo-------------------------4.56m2

WC---------------------------2.88m2

Depo-------------------------3.36m2

Holli--------------------------5.89m2

Parahyrja---------------------3.31m2

 

Sip. Totale 119.32m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 190,912.00
€ 1,600/m2