Banese 3+1 120.96m2

Në Shitje

No: 7029686731

€ 00.00
€ 0/m2

Gjakovë, Kosovo

No: 7029686731

Banese 3+1 120.96m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

120.96

Metra Katror (Neto)

120.96

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data4/30/2024
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Sipërfaqja 120.96m²

 

Dhoma e ditës & Kuzhina        29.33m²

Dhoma 1                                  11.85m²

Dhoma 2                                  13.93m²

Dhoma 3                                  15.17m²

Koridori                                    12.62m²

Banjo                                         5.48m²

WC                                            2.52m²

Ballkoni                                     9.28m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2