Banese 3+1 121.20m2

Në Shitje

No: 7097376150

€ 193,920.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 7097376150

Banese 3+1 121.20m2

Në shitje
€ 193,920.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

121.20

Metra Katror (Neto)

121.20

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

3

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data4/30/2024
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla A Banesa B104 Dhoma e ditës & Kuzhina 31.40m² Dhoma 1 12.20m² Dhoma 2 14.00m² Dhoma 3 12.20m² Koridori 13.80m² Banjo & WC 1 8.00m² Banjo & WC 1 2.40m² WC 2.10m² Depo 2.30m² Ballkoni 6.40m² Siperfaqja Neto 106.40m² Siperfaqja e mureve 14.80m² Siperfaqja Bruto 121.20 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 193,920.00
€ 1,600/m2