Banese 3+1 139.19m2

Në Shitje

No: 8195780091

€ 104,392.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 8195780091

Banese 3+1 139.19m2

Në shitje
€ 104,392.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

139.19

Metra Katror (Neto)

139.19

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

3

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

Kompleksi N’SHESH

 

Objekti 3 

 

Banesë me tri dhoma gjumi 139.19 m² 

Projekti: N’SHESH 

Objekti : 3 ? Kati: 1,5 ,6 

Ofrohet për shitje banesa me tri dhoma gjumi 139.19 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me qasje në ballkon, ndërsa njëra nga tri dhomat e gjumit posedon një banjo brenda dhe hapësirën e garderobës. 

Banesa ka këtë renditje:

 Qëndrimi Ditor : 39.87 m² 

Dhoma e gjumit 1: 17.09 m² 

Dhoma e gjumit 2: 13.48 m² 

Dhoma e gjumit 3: 12.95 m² 

Banjo : 6.32 m²

Banjo : 4.68 m² 

WC: 3.70 m²

Depo : 2.54 m² 

Ballkoni : 4.72 m² 

Koridor : 15.52 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard.Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 104,392.00
€ 750/m2