Banese 3+1 140.90m2

Në Shitje

No: 7879236315

€ 133,855.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 7879236315

Banese 3+1 140.90m2

Në shitje
€ 133,855.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

140.90

Metra Katror (Neto)

140.90

Dhoma

3

Ballkon

2

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati123
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesë -140.9m² Pejë

Shumë funksionale;

Sallon

Kuzhinë

3 dhoma gjumi;

2 terasa;

Depo (Shpajz);

2 Banjo;

Utilit

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Telefono dhe rezervo banesen qe i pershtatet tipit tend në:  +383 049 651 751

Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 133,855.00
€ 950/m2