Banese 3+1 143.10m2

Në Shitje

No: 5816876685

€ 228,960.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5816876685

Banese 3+1 143.10m2

Në shitje
€ 228,960.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

143.10

Metra Katror (Neto)

143.10

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data4/4/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi B-23

 

Qëndrimi ditor                    38.06m2

Kuzhina                                 8.21m2

Dhoma e gjumit                  14.28m2

Dhoma e gjumit                  14.19m2

Dhoma e gjumit                  11.95m2

Banjo                                     4.41m2

Banjo                                     4.20m2

WC                                        4.57m2

Depo                                     5.07m2

Holli                                      4.96m2

Parahyrja                               4.94m2

 

Sip. Totale 143.10m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 228,960.00
€ 1,600/m2