Banese 3+1 159.92m2 + 128.04m2 Terasë

Në Shitje

No: 8176066753

€ 175,912.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 8176066753

Banese 3+1 159.92m2 + 128.04m2 Terasë

Në shitje
€ 175,912.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

159.92

Metra Katror (Neto)

159.92

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data6/5/2024
Kati9
Numri i Kateve (ndërtesë)9
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 6 - 159.92m2 + 128.04 Terasë

Ndertesa 2, Kati IX

 

Përmbajtja:

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

Banjo

Depo

Terasë

 

Ne cmim nuk është e përfshirë Terasa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 175,912.00
€ 1,100/m2