Banese 4+1 151.86m2 + 129.00m2 Terasë

Në Shitje

No: 6444723602

€ 167,046.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 6444723602

Banese 4+1 151.86m2 + 129.00m2 Terasë

Në shitje
€ 167,046.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

151.86

Metra Katror (Neto)

151.86

Dhoma

4

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Lindje

Data6/6/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)9
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 7 - 151.86m2 + 129.00m2 Terasë

Ndertesa 4, Kati I - IX

 

Përmbajtja:

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

Banjo

Depo

Teracë

 

Ne cmim nuk është e përfshirë Terasa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 167,046.00
€ 1,100/m2