Banese 4+1 161.03m2 + 44.48m2 terasë

Në Shitje

No: 9913505702

€ 120,772.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 9913505702

Banese 4+1 161.03m2 + 44.48m2 terasë

Në shitje
€ 120,772.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

161.03

Metra Katror (Neto)

161.03

Dhoma

4

Ballkon

1

Banjo

3

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati11
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

Kompleksi N’SHESH

 

Objekti 1 

 

Penthouse me tri dhoma gjumi 161.03 m² + 44.48 m² terasë 

Projekti: N’SHESH 

Objekti : 1 

Kati: 11 

Ofrohet për shitje Penthouse me katër dhoma gjumi 161.03 m² + 44.48 m² terasë me orientim Jug.

Karakteristikë e Penthouse është hapësira e përbashkët dhe e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me kuzhinën me qasje në terasë me orientim nga Jugu, ndërsa njëra nga katër dhomat e gjumit është master room pra posedon garderobë dhe banjo si dhe qasje në ballkon. 

Banesa ka këtë renditje: 

Qëndrimi Ditor : 40.37 m² 

Dhoma e gjumit 1: 16.25 m² 

Garderoba : 5.85 m² 

Dhoma e gjumit 2: 12.50 m² 

Dhoma e gjumit 3: 12.16 m²

Dhoma e gjumit 4: 10.14 m² 

Banjo : 4.14 m² 

Banjo : 4.32 m² 

WC: 3.45 m² 

Depo : 1.97 m² 

Ballkoni : 4.46 m² 

Terasë :44.48 m² 

Koridor : 22.15 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard.Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

 

Në cmim nuk e perfshirë Terasa.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 120,772.00
€ 750/m2