Shtëpi 0+0 404.0m2

Në Shitje

No: 9521964146

€ 250,000.00
€ 619/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 9521964146

Shtëpi 0+0 404.0m2

Në shitje
€ 250,000.00
€ 619/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

404.0

Metra Katror (Neto)

404.0

Dhoma

0

Ballkon

0

Banjo

0

Pozicionimi

Veri

Data5/7/2024
Kati0
Numri i Kateve (ndërtesë)0
E MobiluarJo

Shitet prona ne Lagjen e Muhaxhereve - Prishtine.

Prona ka siperfaqe totale 404 m2

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit +383 45 182 666 (Viber & Whatsapp).

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

2

€ 250,000.00
€ 619/m2