Shtëpi e veçuar 3+1 200.0m2

Në Shitje

No: 7156624241

€ 238,000.00
€ 1,190/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 7156624241

Shtëpi e veçuar 3+1 200.0m2

Në shitje
€ 238,000.00
€ 1,190/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

200.0

Metra Katror (Neto)

200.0

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data12/27/2023
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)2
E MobiluarJo

Planimetria e përdheses – 84.96 m²

1. Qëndrimi ditor

2. Tryezaria

3. Kuzhina

4. Depo

5. Korridori

6. WC

7. Erëmbrojtësi

8. Komunikimi vertikal

9. Terasa

 

Planimetria e katit të parë – 84.97 m²

1. Dhomë gjumi

2. Garderoba

3. Banjo e dhomës

4. Ballkoni

5. Dhomë gjumi

6. Dhomë gjumi

7. Komunikimi vertikal

8. Banjo

9. Utiliti

10. Korridori

 

Planimetria e nënkulmit – 30.38 m²

1. Hapsira e punës

2. Ambient ndenje

3. Depo e punës

4. Komunikimi vertikal

 

Për me shumë informata kontaktoni ne numrin +383 49 940 049

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

1

€ 238,000.00
€ 1,190/m2