Vile 3+1 145.66m2

Në Shitje

No: 0370464255

€ 160,226.00
€ 1,100/m2

Pejë, Kosovo

No: 0370464255

Vile 3+1 145.66m2

Në shitje
€ 160,226.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

145.66

Metra Katror (Neto)

145.66

Dhoma

3

Ballkon

2

Banjo

2

Pozicionimi

Veri

Data7/10/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)5
E MobiluarJo

01. Qëndrimi ditor, Kuzhina dhe tryezaria - 38.084 m2

02. Dhomë gjumi për fëmijë - 10.330 m2

03. Dhomëgjumi për fëmijë - 11.339 m2

04. Dhomë gjumi për prindër -16.588 m2

05. Banjo - 6.283 m2

06. Toalet -2.723 m2

07. Utiliti -15.297 m2

08.Holli -23.905 m2

09. Ballkoni - 38.229 m2

09. Ballkoni - 11.966 m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 160,226.00
€ 1,100/m2