Banese 3+1 112.7m2

Në Shitje

No: 8799576485

€ 129,605.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 8799576485

Banese 3+1 112.7m2

Në shitje
€ 129,605.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

112.7

Metra Katror (Neto)

112.7

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data2/28/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

A18/2 Objekti 11

 • Banesë me tri dhoma gjumi 112.70 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndërtimor: A18 (9-13)
 • Objekti: 11
 • Kati: 7
 • Ofrohet për shitje banesa me 3 dhoma gjumi 112.70m², me orientim Jug-Perëndim. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me pamje nga Perëndimi, ndërsa njëra nga tri dhomat e gjumit është e poyicionuar në dy pamje.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 34.10 m²
 • Dhoma e gjumit 1: 10.58 m²
 • Dhoma e gjumit 2: 11.27 m²
 • Dhoma e gjumit 3: 13.92 m²
 • Banjo: 4.44 m²
 • WC: 2.83
 • Ballkoni: 6.45 m²
 • Koridor: 12.66 m²

  Ky objekt i ka gjithësej 5 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka tre nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 129,605.00
€ 1,150/m2