Banese 3+1 133.80m2

Në Shitje

No: 2588525624

€ 127,110.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 2588525624

Banese 3+1 133.80m2

Në shitje
€ 127,110.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

133.80

Metra Katror (Neto)

133.80

Dhoma

3

Ballkon

2

Banjo

2

Pozicionimi

Jug

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banese - 133.8m2

3 dhoma gjumi

2 terasa

Depo (shpajz)

Qasje perfekte ne qendrimin ditor

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 127,110.00
€ 950/m2